Anadolu Mantısı Nerede Yenir?

İstanbul’da Anadolu mantısı nerede yenir? Sorusuna verilebilecek en güzel cevap, Bay Mantı & Cafe – Kuzguncuk olur. Kuzguncuk, Anadolu yakasında Üsküdar’a ilçesine bağlı bir semttir. Kuzucuk, Üsküdar’a 3 kilometre mesafede olup, tarihi konakları, rengarenk ahşap evleri ile tarihi ve kültürel varlığını koruyan nadide yerlerdendir. Bay Mantı & Cafe bu tarihi doku içerisinde, kendine münhasır İcadiye Caddesi üzerinde yer alır.

Bay Mantı & Cafe Anadolu mantısı ile ün yapmıştır. Mekan özenle seçtiği doğal ürünleri mutfağında kullanır. Bu durum mekanın lezzetlerinin şekillenmesine katkı sağlar.

Anadolu Mantısının Tarihi

Mantı Türk mutfağının önemli lezzetleri arasında sayılır. Anadolu mantısı ile bu kültür yaşamasına katkı sağlanır. Anadolu mantısı nerede yenir? Araştırması yapıldığında, Kuzguncuk semtinde faaliyet gösteren Bay Mantı & Cafe ile karşılaşılır. Anadolu mantının Bay Mantı & Cafe mutfağında özenle hazırlanır. Mekan aynı zamanda Kuzguncuk’da yer alan otantik ortamında ziyaretçilerine sunumlarda gerçekleştirilir. Bay Mantı & Cafe ayrıca;

Gibi farklı lezzetlere de mutfağında yer verir. Bay Mantı & Cafe 2015 yılından beri aynı mekanda müşterilerini hizmet verir.

Anadolu Mantısının Özellikleri

Anadolu mantısı, Bay Mantı & Cafe mutfağında usta aşçılar elinde şekillenir. Mantının hamuru, içinde kullanılan malzemeler özenle oluşturulur. Mekanın prensipleri gereği hijyene üst seviyede tutulur. Anadolu mantısının lezzeti, kullanılan organik ürünlerden kaynaklanır. Anadolu mantısı nerede yenir? Konusunun fazla araştırılmasının nedeni de, doğal lezzetlerinden gelmektedir.

Üsküdar’ın tarihi ve turistik mekanlarını barındıran Kuzguncuk, birçok filme konu olmuştur. Eski mahalle kültürünün hala yaşatılabildiği nadir yerlerdendir. Bay Mantı & Cafe güler yüzlü personeli ile aynı zamanda turizme de katkı sağlar.

Anadolu Mantısı Nereden Alınır?

Kuzguncuk’a yolu düşen, tarihi mekanları yakından görme şansını elde eden ziyaretçiler, Bay Mantı & Cafe’de Anadolu mantısını tatma şansını elde ederler. Bu şansı elde edemeyenler için, Bay Mantı Anadolu Mantısı artık özel ambalajında. Bay Mantı & Cafe Türkiye’nin birçok noktasına Anadolu mantısını ulaştırır. Bunun için mantı tutkunlarının anadolu mantısı nerede yenir? Sorusuna cevap bulmaları için, Bay Mantı & Cafe web sayfasını ziyaret etmeleri ve iletişim kanallarını kullanarak sipariş vermeleri yeterlidir.

Bay Mantı & Cafe müşterilerine bir restorandan beklenenden daha fazlasını sunar. Dileyen müşteriler zeytinyağlı ev yemeklerini tercih edebilirler. Ayrıca zengin kahvaltı çeşitliği de mekanda sunulur. Sıcak sohbetler eşliğinde kahvelerin yudumlamak isteyenler, kahvenin kendine özgü çayından tatmak isteyenlerin de mekanı da Bay Mantı & Cafe’dir.

Anadolu Mantısının Fiyatları

Bay Mantı & Cafe Anadolu mantısını mekanda servis, semt içerisinde sipariş, il dışından bulunan müşterilerine özel ambalajı içerisinde satışlarını gerçekleştirir. Alınan hizmette yönelik fiyatlarda değişiklik gösterir. Mekanın güncel fiyat listesini görmek ve fiyat avantajlarından faydalanmak isteyen müşteriler, baymanti.com web sitesini ziyaret edebilirler. Bay Mantı & Cafe sunmuş olduğu lezzetler nedeniyle, Tv programlarının da konuğu olmuştur. Mekanın ismini duyuran bir diğer lezzeti de kayısılı cevizli ekmeğidir.

Anadolu Mantısı Nerede Yenir?
Etiketlendi: